VESBE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

VESBE Hisse Yorum Analiz ve Videolar


VESBE Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; VESBE Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ VESBE Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

1997 yılında kurulan ve ilk olarak 1999 yılında buzdolabı üretimine başlayan Vestel Beyaz Eşya, bugün Türkiye’nin ilk 3, Avrupa’nın ise en büyük 5 beyaz eşya üreticisi arasında yer almaktadır.
Vestel Beyaz Eşya, Manisa’da bulunan toplam 411,6 bin m² kapalı alana sahip üretim tesislerinde buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, pişirici cihazlar, klima ve termosifon üretimi gerçekleştirmektedir.
Üretiminin büyük kısmını yurt dışı pazarlara yönelten Vestel Beyaz Eşya’nın toplam gelirlerinin %70-75’i yurt dışı satışlardan oluşmaktadır.
Vestel Beyaz Eşya’nın yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki satış ve pazarlama faaliyetleri Vestel Grubu şirketlerinden Vestel Ticaret AŞ tarafından yürütülmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments