ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

XTZ Tezos Yorum Analiz ve Videolar

❗ XTZ Tezos, kripto paranızın içerik akış türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

XTZ Tezos Coin fiyat bilgisi, 24 saatlik fiyat değişimi miktarı ve yüzdesi, market büyüklüğü, yapılan son işlemin büyüklüğü ve en son hangi markette işlem yapıldığını takip edebilirsiniz. Veriler sürekli olarak güncellenmektedir güncelleme durursa sayfayı yenileye biliriniz.

Bilgilendirme

XTZ Tezos Yorum Analiz ve Videolar; XTZ Tezos kripto para hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; XTZ Tezos kripto para yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Utku yalçın
Utku yalçın
Ekim 19, 2021 2:46 pm

dünyanın en lanet bitcoine bağımlı coini. bitcoin yukarı çıkarsa bu coin bitcoinin yüzde olarak 10’u kadar yukarı çıkmaz. bitcoin yüzde 10 değer kaybetsin bu lanet coin %50’lere varan değer kayıplarına ulaşıyor.uzak durmak gerek bu lanet coinden. Ytd.