YATAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

YATAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar


YATAS Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; YATAS Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ YATAS Yataş Yatak ve Yorgan Sanayi Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş., 1976 yılında kurulmuş, Anadolu’nun ilk sünger fabrikasıdır. 1979 yılında tesis yatırımlarını büyüterek süngerin yanı sıra süngerli yatak üretimine de başlayan şirketimiz; 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında sofabed ( yataklı kanepe ) ve koltuk takımları üretimine başlayarak ürün gamını geliştirmiş ve markamıza olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Yataş, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Yataş, gelişen teknolojisi ve günden güne artan kapasitesiyle genç ve dinamik bir firma olarak yatak, ev tekstili, mobilya ve salon takımı sektörlerinde liderlik pozisyonunu muhafaza etmek için kendi alanında daima “ilk”leri gerçekleştirmeye devam edecektir. Yataş, değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışıyla mağaza yapılanmasında iki farklı tipe geçmiştir. Yataş, bu iki mağaza tipi ile yatak ve mobilya uzmanlığını, modern mağazacılık vizyonuyla birleştirerek, tüketicilerine en kaliteli alışveriş deneyimini sunmaktadır.

2010 yılında, dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız bir marka değerlendirme kuruluşu olan Superbrands tarafından, Türkiye’nin “süper markası” olarak seçilen Yataş, her geçen yıl dünyaya yayılmaya devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan Yataş; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile değişiyor ve gelişiyor.

FABRİKALAR
Sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Yataş, bugün 92.000 metrekare kapalı alanı, 160.000 metrekare açık alanı, Kayseri ve Ankara’daki fabrikaları, 2.000’ e yakın çalışanı ve 400’ ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermektedir. 
Kayseri Yatak, Ev Tekstili ve Sünger Fabrikası Kapalı Alan:47.200 m2, Açık Alan:72.794 m2
Kayseri Kanepe Fabrikası Kapalı Alan:22.800 m2, Açık Alan:7.079 m2
Ankara Modüler Mobilya Fabrikası Kapalı Alan:22.000 m2, Açık Alan:80.000 m2
Üretim Kapasitesi
Yatak Kapasitesi (Yıllık): 360.000 Adet
Ev Tekstili Kapasitesi (Yıllık): 636.000 Adet
Sünger Kapasitesi (Yıllık): 185.000 m3
Kanepe Kapasitesi (Yıllık): 158.000 Parça
Modüler Mobilya Kapasitesi (Yıllık): 24.000 Takım

MAĞAZALAR
Enza Home
Enza Home mağazaları mobilya, aksesuar ve Yataş Bedding ürünlerinin bir arada satıldığı, mağaza m2’si 1500-3500 m2 arasındaki kurumsal satış noktalarıdır.
Mobilya
Uyku Ürünleri
Aksesuar
Yatak Odası
Yatak
Aydınlatma
Yemek Odası
Baza
Halı
Koltuk Takımları
Başlık
Tablo
Oturma Grubu
Yastık ve yorgan
Köşe Takımı
Renkli Ev Tekstili
TV Ünitesi
Tamamlayıcılar

Yataş Bedding
Yataş Bedding mağazaları yatak, baza, başlık, yastık-yorgan ve renkli ev tekstili ürünlerinin bir arada satıldığı, mağaza m2’si 250-550 m2 arasındaki kurumsal satış noktalarıdır.

Uyku Ürünleri
Yatak
Baza
Başlık
Yastık ve yorgan
Renkli Ev Tekstili
 
İHRACAT
Türkiye’nin en bilinen yatak markası Yataş, kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişen teknolojisi ve ürün kalitesiyle bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün 50 ülkeye ihracat yapan Yataş Grup, yurt dışı pazarlarda başta Almanya, İngiltere, Suudi Arabistan, İran, Avusturya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çin, Fas, Gürcistan, Irak, İtalya, Karadağ, Kazakistan, Kıbrıs, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır ve Türkmenistan’da olmak üzere 50 kurumsal mağaza ile hizmet vermektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Derikli hasan
Derikli hasan
Kasım 3, 2021 12:57 am

Yataklari gibi kendi de guzek sirket 20 tl olunca saticam seni nasip kismet ins ytd