YKBNK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ YKBNK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


YKBNK Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; YKBNK Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ YKBNK Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Yapı ve Kredi Bankası veya kısaca Yapı Kredi, 1944 yılında İstanbul’da Kazım Taşkent tarafından kurulan Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. 2020 yılı itibarıyla 845 şubeye, 16.500 çalışana, 444.4 milyar TL aktif büyüklüğe sahiptir.
Güncel Bilgiler ve Resmi Sayfa için Tıklayın

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 7, 2021 1:21 pm

YKB,YKBNK, Koç Holding A.Ş. tarafından 09.11.2021 tarihinde Bankanın paylarının devrine ilişkin yapılan özel durum açıklamasında belirtilen ön  koşullara ilişkin olarak, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu (BDDK) tarafından yapılan değerlendirme sonucunda söz konusu hisse  devrine izin verildiği Bankaya bildirilmiştir.Hisse devrinin tamamlanmasına yönelik 09.11.2021 tarihli özel durum açıklamasında belirtilen diğer yurt  içi ve yurt dışı onay süreçleri devam etmekte olup, konuyla ilgili önemli gelişmelerin yatırımcılarla paylaşılacağı Şirket tarafından belirtilmiştir. 

YKB,YKBNK, İlgi: 27.10.2021 tarihli özel durum açıklaması. İlgide yer alan açıklaması kapsamında Banka, yurtiçinde 5 Milyar TL nominal tutara  kadar (“İlave Ana Sermaye” hesaplamasına dahil edilecek, belirli bir vadeye veya itfa tarihine sahip olmayan daimi nitelikte borçlanma araçlarının  ihracı da dahil olmak üzere), sabit ve/veya değişken faiz oranlarına sahip, 5 Eylül 2013 tarihli ve 28756 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan  “Bankaların Özkaynaklarına İlişkin Yönetmelik”te belirtilen nitelikleri haiz ve özkaynak hesaplamasına dahil edilecek nitelikte tahvil veya borçlanma  aracı niteliğindeki diğer sermaye piyasası aracı ihraç edilebilmesine ilişkin gerekli başvuru Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılmıştır.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:36 pm

YKBNK, İlgi: 25.10.2019 tarihli Özel Durum Açıklaması. 
İlgide kayıtlı özel durum açıklaması ile Yapı Kredi Bank Malta Ltd.’nin tasfiye edilmesine Banka Yönetim Kurulu tarafından karar verilmiş olduğu duyurulmuştu. 
Tasfiye işlemleri çerçevesinde Yapı Kredi Bank Malta’nın bankacılık yetkisinin iptaline ilişkin Avrupa Merkez Bankası’ndan gerekli onay alınmıştır. Tasfiye süreci devam etmekte olup sürece ilişkin önemli gelişmeler duyurulacaktır. 

Aslı
Aslı
Kasım 3, 2021 12:53 am

Yapi krediye guvenim sonsuz yukselis trendindeyiz 6-7 arasi olacak bence yine de ytd