Kullanım Koşulları

⚠️borsatakipci.com yatırım danışmanlığı kapsamında hizmet veren bir kuruluş değildir! Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan tebliğ çerçevesinde, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak bir sözleşme çerçevesinde sunulur. Burada ulaşılan sonuçlar, tercih edilen hesaplama yöntemi ve veya yorum tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgiler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

⚠️Sayfalarımızda bulunan yorum, analiz, video ve grafikler paylaşımı yapan kişilerin sorumluluğundadır.Borsatakipci.com içerik akışlarında sergilediği tüm verileri belirli anahtar kelimeleri kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre yayın yapması uygun görülen web sayfalarının ve uygulamaların kullanıcı datalarından otomatik çekmektedir. Bundan dolayı oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Kullanıcı sayfamızı kullanarak bunu kabul etmiş sayılır.

?Sitemizdeki içerik akışlarında piyasa bozucu eylem ve söylemlerde bulunan hesapları ekran görüntüsü ile bize şikayet ediniz.

connect@borsatakipci.com

✍️Kullanıcı Sözleşmeleri

Yasal Uyarı

Risk Warning

Terms And Conditions

Cookie Policy

Privacy Policy