ARDYZ Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ ARDYZ için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ARDYZ Ard Grup Bilisim Teknolojileri AS hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ARDYZ Ard Grup Bilisim Teknolojileri AS hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ARDYZ Ard Grup Bilisim Teknolojileri AS Hakkında Bilgi

Bilişim, Gelişim, Değişim…
ARD GRUP HOLDİNG bünyesinde bulunan ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ , Yazılım, Bilişim Teknolojileri, İletişim ve Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermektedir. ARD GRUP HOLDİNG şirketler grubunun diğer faaliyet alanları arasında Savunma, Sağlık, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık başta olmak üzere birçok farklı sektör bulunmaktadır. ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirleriyle iç içe geçmiş uygulama alanlarında uçtan uca yazılım çözümleri üretir. Aşağıdaki başlıklarla özetlenebilir,
 
• Güçlü bir çözüm mimarisinin yazılımsal olarak hayata geçirilmesi.
• Var olan sistemlerin bütünleşik bir yapıda çalışmasının sağlanması, yazılımsal ve donanımsal entegrasyonların yapılması.
• Teknolojik gelişmeler ışığında, ihtiyaçların her zamankinden daha avantajlı yapılabilmesi için daha yeni platformlar oluşturulması, yazılım alt yapısının güncel ve güvenli kalmasının sağlanması.
• Süreçlerin ve sistemin kesintiye uğramaması için gerekli tüm önleyici tedbirlerin hem yazılım hem de donanım sistemi içinde bütünleşik olarak tasarlanması,
 
ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ,
Hukuk, Sağlık, Lojistik, Finans sektörleri başta olmak üzere hem ulusal hem de uluslararası projeler geliştirmektedir. Ulusal Hukuk Ağı Projesi (UHAP), Sterilizasyon Takip Sistemi (STS), T.C. Afet Acil Durum Başkanlığı için geliştirilmiş Lojistik ve Depo Yönetim Sistemi, T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından lisans sahibi olunan E-dönüşüm (E-fatura, E-Arşiv, E-Saklama, E-İrsaliye gibi) Hizmetleri konusunda geliştirdiği projeler, sektördeki büyük projelerden birkaçını oluşturmaktadır.
Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, gerçekleştirdiği faaliyetler ve kaliteli hizmet ile ulusal ve uluslararası projeler yaratmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 31, 2022 5:49 pm

ARDYZ…Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Kayıtlı Sermaye Tavanı Onayı Hk. 
Esas sözleşme değişikliği 28.01.2022 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında pay sahipleri tarafından onaylanmıştır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:09 am

ARDYZ ARD Grup Bilişim Teknolojileri, Açılım Bilgisayar Sistemleri’ni satın aldı. 
Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: 
“Şirketimiz, halka arz gelirinden elde edilen fonun kullanım yerlerine ilişkin raporumuzda belirtilen “Şirket satın alma fırsatlarının değerlendirilmesi “başlıklı madde kapsamında, Üretim, Dağıtım, Satış ve Satış Sonrası Destek sektörlerinde faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası birçok referansı bulunan, firmalarda planlama, yürütme, izleme, tahminleme ve kontrol süreçlerinde uçtan uca ticari ve mobil uygulama yazılımları geliştiren, aynı zamanda Sanal Gerçeklik (VR) platformları, Yapay Zeka (AI) algoritmaları, Büyük Veri İşleme (Big Data) yazılımları ile geliştirmiş olduğu ürünleri ileri teknoloji ile destekleyen, Metaverse dünyasına ise pazara erken girme stratejisi ile mevcut ürünlerini hazırlamakta olan ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknokent bünyesinde yer alan Açılım Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Tic. A.Ş firmasının %100’ünü satın almıştır.Satın alınan Şirketin ismi AÇILIMSOFT YAZILIM TEKNOLOJİ A.Ş. (www.acilimsoft.com) olarak değiştirilmesi de dahil olmak üzere tüm tescil işlemleri için gerekli tüm başvurular yapılmıştır. 
Satış işlemlerine ilişkin bilgiler; bağlı ortaklığımız olarak finansal raporlarımıza konsolide olacak şekilde şirketin 3.000.000,00 TL Sermaye ve 3.000 adet hissesini 12.000.000,00.-TL bedel ile 27.12.2021 tarihinde satın alma işlemini gerçekleştirmiştir.Satın alma işlemlerine ait bedelin 11.051.001,56 TL kısmını “şirket satın alma fırsatlarının değerlendirilmesi” başlıklı maddeye istinaden halka arz gelirinden, geri kalan tutar ise şirket öz kaynaklarında karşılanmıştır.” 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 23, 2021 11:32 pm

ARDYZ, Şirketin 04/11/2021 tarihinde almış olduğu 2021/19 sayılı Yönetim Kurulu Kararına istinaden, 
Şirket Ar-Ge faaliyetlerinin iyileştirilmesi ve yeni bir Ar-Ge Merkezinin kurulması için 5746 sayılı Araştırma, Geliştirme ve Tasarım Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkındaki Kanun kapsamında; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na 22.12.2021 tarihinde başvuruda bulunmuştur. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:54 pm

ARDYZ, Şirket “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Akıllı Ulaşım Sistemleri ve Yazılımı ile Elektronik Denetleme Sistemleri” sözleşmesini, ISSD Bilişim Elektronik San. ve Tic. A.Ş. firması ile 30.500.000 TL (KDV Dahil) bedelle 16.12.2021 tarihinde imzalamıştır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 7, 2021 1:12 pm

ARDYZ, Sermaye artırım sonrası 170.000.000 TL sermayemiz, MKK sisteminde güncellenmiştir. Eski sermayemiz olan 23.875.000 TL üzerinden  hesaplanan kar dağıtım tablolusu 170.000.000 TL ‘ye göre revize edilmiştir. 

Gezen samo
Gezen samo
Ekim 29, 2021 12:37 am

Yine dusuyor yine dusyo biktim artik yeter be ulan lanet yuksel bir kere bizi bitirdin be bitirdin be altin kapilarimiz kan olsu tayfunnnnnnnnnnnnnn