ENJSA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ENJSA Hisse Yorum Analiz ve Videolar


ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş. Hakkında Bilgi

Enerjisa Enerji A.Ş. olarak, elektrik dağıtımı ve satışından oluşan iki ana iş kolumuzu operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyor; 14 ilde 9.6 milyon müşteriye ulaşarak yaklaşık 21 milyonu aşkın kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda insan, teknoloji ve çözüm odaklı elektrik dağıtım yatırımlarımız ve operasyonlarımız sayesinde sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlıyoruz. Faaliyetlerimizi sürdürürken sektördeki yeni fırsatları da değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz.
Çatı şirketimiz olan Enerjisa Enerji A.Ş.* bünyesindeki Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş.Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş.Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile elektrik dağıtımı ve perakende satışı ile ilgili faaliyetlerimizi ve Enerjisa Müşteri Çözümleri A.Ş. ile de müşteri odaklı pazarlama hizmetlerinin sağlanması, sektöre uygun ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, enerji yönetimi, enerji danışmanlığı gibi faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.  
Enerjisa olarak elektrik endüstrisinin her alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve yenilikçi çözümler üretmek en büyük hedeflerimizden biridir. Bu doğrultuda Nisan 2018’de elektrikli araç şarj istasyonları ağı kurulumu ve işletmeciliği alanında faaliyet gösteren ve bu alanda Türkiye’de pazar lideri konumunda bulunan Eşarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş. hisselerinin büyük çoğunluğunun alımı Enerjisa tarafından tamamlanmıştır.
Türkiye’nin çevik ve yenilikçi enerji şirketi olarak insanımızın hayatına dokunan çözümler üretmeye devam edeceğiz.
*Enerjisa Enerji, Türkiye’nin en büyük özel sektör halka arzını gerçekleştirerek 8 Şubat 2018 tarihinde hisselerinin yüzde 20’sini halka açmış ve Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 23, 2021 11:34 pm

ENJSA, Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Riskin Erken Saptanması Komitesi üyesi Dr. Eric René C. Depluet, 31 Aralık 2021 tarihinde emekliye ayrılacaktır. 
1 Ocak 2022’den itibaren geçerli olmak üzere, 
İlk toplanacak Genel Kurul’un onayına sunulmak üzere Türk Ticaret Kanunu’nun 363. maddesi uyarınca Thorsten Lott’un Yönetim Kurulu üyesi olarak atanmasına, 
Dr. Eric René C. Depluet’in emekliliği ile boşalan Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Riskin Erken Saptanması Komitesi üyeliğine, Yönetim Kurulu ve Kurumsal Yönetim Komitesi üyesi olan Johan Magnus Mörnstam’ın atanmasına, 
Thorsten Lott’un, Johan Magnus Mörnstam’ın yerine Kurumsal Yönetim Komitesi üyeliğine atanmasına karar verilmiştir.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:44 am

ENJSA, Yönetim Kurulu tarafından 09.11.2021 tarihinde; Şirketin, Şirket Esas Sözleşmesi ile verilen yetkiye istinaden, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Borçlanma Araçları Tebliğ (VII-128.8) hükümlerine uygun olarak; Şirketin, 1.500.000.000 TL (bir milyar beş yüz milyon Türk Lirası) tutarı aşmayacak şekilde 5 (beş) yıl vadeye kadar çeşitli vadelerde Türk Lirası cinsinden, yurt içinde, halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak üzere, bir veya birden çok seferde, borçlanma aracı ihracına yönelik alınan karar kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu’na gerekli izin başvurusu bugün yapılmıştır. 

Serhat
Serhat
Kasım 2, 2021 7:30 pm

Geeelsinnnn temettülerr ytd. 🙂