MERKO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ MERKO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


MERKO Merko Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MERKO Merko Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ MERKO Merko Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Merko, 1982 yılında işlenmiş meyve ve sebze ihraç etmek amacıyla kurulmuştur. Şirketin odak noktası süratli bir şekilde ticaretten üretime geçerek tamamen kendi sahibi olduğu işleme tesislerinde üretime yönlenmesidir.

Şirket, 1990 yılında Yalova ’da IQF donmuş meyve ve sebze fabrikası satın almış ve sırasıyla 1995 yılında Tepecik ’te yeni bir domates salça fabrikası kurmuş, 1998 yılında da Sultaniye ’deki bir salça fabrikasını satın alarak grup bünyesine katmıştır.
Türkiye’nin en büyük domates ürünü üreticisi/ihracatçısı olarak öncelikle “tüketici gibi düşünerek, üretici gibi hareket etmek” Merko felsefesini günümüze taşımıştır.

Şirket HACCP uygulamış, toplam kaliteyi her üretim bandında ve her fabrikasında yaşama geçirerek öncü konumuna geçmiştir. Kilit pozisyonlardaki personel Campden-İngiltere başta olmak üzere yurtdışına gönderilmekte ve üniversitelerle ortaklaşa düzenli olarak kurum içi eğitim programları gerçekleştirilmektedir.
Güncel Bilgiler ve Resmi Sayfa için Tıklayın

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:43 pm

MERKO,RESUL BERK, 23/11/2021 – 23/11/2021 tarihinde MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 4,94 – 4,94 TL fiyat aralığından 50 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 23/11/2021 tarihi itibariyle %0,000068 sınırına ulaşmıştır. 

Sasal
Sasal
Ocak 29, 2021 10:10 pm

Bedelliden beri düşüş trendinde Allah yatırımcısına sabır versin…