NETAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ NETAŞ için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


NETAS Netaş Telekomunikasyon A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarakdaha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; NETAS Netaş Telekomunikasyon A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ NETAS Netaş Telekomunikasyon A.Ş.  Hakkında Özet Bilgi

1967 yılında, ülkemizin iletişim altyapısını tamamen yerli üretimle kurmak üzere yola çıktık. Hedefimiz Türkiye’nin ilk özel ve yerli telekom ArGe’sini kurmak, ilk yazılım ihracatını gerçekleştirmekti. Bugün, çıktığımız yolda, yakın coğrafyanın dijital dönüşüm mimarı olarak, gururla yürümeye devam ediyoruz.
Ne mutlu ki, vizyonumuz, hizmet kalitemiz, saha gücümüz, çoklu iş ortaklığı yapımız ve üretim kabiliyetimiz, bizi bölgenin lider teknoloji markası yaptı.
Bu başarıyı korumak ve ülkemizin adını dijital ligde en üst sıralarda görmek için canla başla her gün çalışıyoruz. Finanstan eğlenceye, savunma sanayisinden ulaşıma, birçok farklı sektörde örnek projeler üreterek, ülkemizin akıllı iletişim ve teknoloji altyapısını kuruyoruz.
ArGe’mizdeki yüzlerce mühendisimizle, nesnelerin interneti (IoT), VoIP, büyük veri analitiği, bulut bilişim, multimedya, geniş bant iletişim, GSM-R, siber güvenlik ve savunma iletişimi gibi yeni nesil teknolojiler üzerine düşünüyor, çalışıyoruz.
Bugün Avustralya’dan ABD’ye, 30’dan fazla ülkede, bütünleşik iletişim çözümleri geliştiriyor, dijital dönüşüm projelerinde yer alıyoruz.
Kuruluşumuzun ilk gününden beri odağımızda hep ülkemiz var. Hedefimiz; yerli kaynaklarımızla, mühendislerimizle, 50 yılı aşkın deneyimimizle ülkemizi bölgenin teknoloji üssü haline dönüştürmek.
Resmi Sayfa ve Metin Kaynağı Tıklayın

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Bozok
Bozok
Kasım 2, 2021 9:06 pm

15 den girdim yukselisimiz sueuyor yarin 20 olursa satacagim not dusulsun bence olur gibi ytd

Sasal
Sasal
Ocak 28, 2021 9:29 pm

Bugün ölümlerden döndü

Barbaros
Barbaros
Ocak 28, 2021 8:58 pm

Obo mu olacak İbo mu olacak çok merak ediyorum.