ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

EGSER Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

EGSER Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • Fibo seviyesi 0.286 = 8,83 veya 9,20 hedef olarak düşünelebilir. Risk kazanç oranı güzel.
  • Bence 8 aşağısına düştüğü anda uçurum olur fakat 9.14 üstünde bir direnç yok stok rsi şuan dipte olduğu için bence kirabilir.Yatirim tavsiyesi değildir.
  • Fincan kulp formasyonu gerçekleşmiş. Williams alligatörü hareketin başladığını göstermekte. Stokastik ve hacim indikatörü kar satışları olduğunu göstermekte. Regresyon kanalı da yükseliş trendi göstermekte. Kar satışlarının bittiğini düşündüğümüz yerde alım pozisyonuna geçilebir. 9.14, 10.04 sonrası asıl hedefim 11.99 Fiyatlarda yanılma payım olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.
  • *Hisse yatay direnci kırsa da Paralel Kanal üst bandından sert tepki aldı. *Günlükte 7.30 Seviyesinin aşağısında kapatması kanal orta banda kadar bir düşüşü getirebilir. *Bu alandan alıcı bulması yeniden üst bant denemesi yapması için güç verecektir.
  • Hissede kırılım noktaları net. Takip edilmeye değer.
  • Paylaşımlarım kendi bilgi ve görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.
  • -Dip çalışması ve tobo grafikte görünmektedir. -6 TL üzerinde kalması pozitif senaryoyu devam ettirir. – İlk hedef 8 TL bölgesi.
  • FİNCAN KULP FORMASYONU Hedefler fibonacciye göre çizilmiştir. Paylaşım yaptığımda size email gelmiyorsa sırasıyla profil ayarları-bildirimler-takip ettiğiniz yazarlar altında bulunan eposta seçeneklerinin seçili olmasına dikkat edin. ÖNEMLİ NOT : -İşlemlerinizde kar ne kadar önemli ise STOP noktanız da o kadar önemlidir mutlaka STOP kullanın. -Burada analizini paylaştığım hiçbir hissenin , alım-satımını şahsen yapmıyorum. Bu hisseyi veya başka bir hisseyi , benim aldığımı düşünerek alım yapmayınız. -Sizlerden rica ederim eğitim amaçlı paylaştığım grafiklerde nereden alınıp nereden satılmasını sormayınız bu işlem yatırım danışmanlığına girer ve bu işi yetkili insanlar yapıyor.Ben yatırım danışmanı değilim. -Bu analiz tamamen benim öngörüm eğitim çalışmasıdır amacım Teknik analize […]
  • Temel Olarak; (2023/1 bilançosu baz alınmıştır) -Şirket ürünlerinin gereği olan doğal gaz harcaması en çok giderin olduğu kalemdir şirket enerji fiyat hareketlerine karşı hassastır. -Şirket 2023 Şubat ayında Avrupa Birliğinin anti-dumping soruşturması sonucu cezalandırılmış ve Avrupaya yapılan satışların maliyeti yaklaşık %10 arttırılmıştır.( ek vergi) -Neyse ki şirketin yurt dışı satışlarının en büyük payı(yaklaşık %50) ABD ye aittir.( Avrupada Almanya ve Fransa ya en çok satış yapılmış). -Bu kapsamda ileride FED tarafından faiz indirimleri geldiğinde ABD deki yeni konut endeksi yükselir ise şirketin ihracat performansında güçlenme görebiliriz.( Bu verileri takip etmekte fayda var.) -Şirket EYT den etkilenmiş ve 154 personeli emekli […]
  • Hisse hali hazırda , aylık grafiğinde görülen ve mart 2022 de yukarı kırdığı yükselen kanal destek bölgesindedir. Bu kanal üzerinde kaldığı sürece hedefi daha önce direnç olarak görülen fib.1,272 bölgesi olacak olup alta sarkması halinde 21aylık ortalaması 24,30 desteği bulunmaktadır.