EGSER Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

EGSER Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • Daha önce çizilen alım fırsatını değerlendirenler beklendiği gibi yükseliş devam ediyor daha önce gördüğü tepe çizgisini gördü üst kanala atıp ilk hedef olan 41 tl görmesini bekliyorum.
  • Kritik bir direnç noktasını test ediyor sert hareket beklenebilir izleyelim ve görelim her zaman olduğu gibi kısa stoplu takip listemize dahil ediyorum… Kendime ait eğitim çalışması olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
  • Grafiğin çıkışını RSI kusursuz bir şekilde destekliyor ve Hissenin girdiği kanalda ki En HACİMLİ yükselişi oldu (GRAFİK ÜZERİNDE GÖSTERDİM) YTD
  • egser daha yeni kırılım geldi kalıcı olursa yolu acık devam
  • Dolar bazlı UV… Daralan üçgen içinde kırılım gerçekleşirse.. 3,00 USD.. NOT: BURADAKİ PAYLAŞIMLARIM EĞİTİM AMAÇLIDIR. YTD
  • Ytd………………………………………………………………………………………………………………………
  • Teknik anlamda pozitif duruyor. Yükselen üçgen ve ABCD Setup mevcut. 13 şubata kadar üçgen kırılımı gerçekleşecek. Bistte bir düzeltme gelmez ise kırılımın yukarı olması muhtemel. Temel anlamda şirket araştırılırsa daha net bir yorum yapılabilir. Yatırım tavsiyesi değildir. Finansal tavsiye değildir.
  • Hissede grafik üzerinde belirtilen 1-2-3 alım ve kâr realizasyonu hareketinin satış maliyeti olarak gösterilen kırmızı 0.618 seviyesi güçlü bir yeşil mumla geçilmiştir. Bu bize yeni bir hareketin başlayabileceğini göstermektedir. Ancak bu seviye altında kapanışların da mümkün olabileceğini, son kapanışın bir tuzak olabileceği ihtimalini de her zaman göz önünde bulundurmalıyız. Yeşil çapraz üzeri günlük kapanış, güçlü atakların gelebileceğinin sinyalini verir. Sarı kutu zirve arz bölgesidir. Bu bölgeyi tek nefeste geçemeyebilir. Hedefler sırayla 35.20, 36.90 ve 39.80 TL'dir. Yatırım tavsiyesi değildir.
  • Günlükte boğa piyasasında. Siyah kanal içinde hareketine devam ediyor. Yukarıdaki direnç geçilmeli. Rsi uyumsuzluğu var dikkat. Kanal dibindeyiz. Fiyat 34,20 ₺ Stop 32,58 altında 2 saatlik mum kapanışı… Yaklaşık % 4,74 Ayı piyasasında stopları daha düşük tutup zararı azaltıyoruz. Bu paylaşım yazdığım bottan gelen sinyallerdir. Botun özelliği trendi yakalaması ve karın çoğunu alabilmesidir. Yatay piyasada ve ayı piyasasında işlemler genelde stop olmaktadır, boğa başlangıcını ise yakalamakta ve kar etmektedir. İyileştirme çalışmaları devam etmektedir. Botun backtestleri devam ediyor. Trend başlangıcını yakalamak amacıyla yazılmıştır. Günlük grafiğe bakıp saatlik grafiklerde işleme giriyoruz. Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım […]
  • EGE Seramik yükseliş için uygun gözüküyor. Önündeki 34.25 direnci geçilebilirse hedefimize çok rahat ulaşabilir. Çanak formasyonumuz mevcut. Hunter alış vermiş durumda zaten. Pivotları kullandığımızda direncin kırıldığı gözüküyor. Yani yukarı yönlü hareket etmesi için önünde bir engel yok. Herkese bol kazançlar. Yatırım tavsiyesi değildir. Kendime ders niteliğinde çizimdir.