GEDZA Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

GEDZA Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • 35,62 desteğinden tepkisini aldı. Orta vadede yönü yukarı olacak diye düşünüyorum. YTD
  • Gediz Ambalaj Hareketine Başlamak Üzeri Sinyalleri Çok İyi Temel Analizde Gidecek Daha Çok Yolu Var Ama Tabi ki Biz Hedefe Gelince Kar alıp çıkıcaz. Bu Hafta Endeks Sorun Yaratmazsa Güzel Gideceğini Düşünüyorum Hatta Endeks Düşerken Kazanacak Hisselerden Biri Olarak Görüyorum.
  • —-OLASI ALIM BÖLGELERİ—- ———————————– 27,28 ——> 1/3 Oranında 1.Alım Bölgesi 21,30 ——> 1/3 Oranında 2.Alım Bölgesi 15,68 ——> 1/3 Oranında 3.Alım Bölgesi —-OLASI HEDEFLER—- —————————- 44,84 ——> 2/3 Kar Al Bölgesi 62,40 ——> 1/3 Kar Al Bölgesi Yatırımcı Tavsiyesi Değildir !!!!! Çalışmalar Sadece Takip Amaçlıdır…
  • Bilançosunu beğendiğim firmalardan biri ama tahtası pek gitmek istemiyor.Tüm benzeri firmalar 2x yaptılar.Yatırım tavsiyesi değildir.Eğitim amaçlıdır.
  • Gidiyor muyuz bu diyarlardan yoksa yine yangınlar yine biz mi , seçimini yap winter is cooming
  • #GEDZA Yükselen trend kırılım Sonrası onay görüntüsü mevcut o artık bir MEGA BOĞA.
  • hisse üst kanala geçip kalabilecek mi? yatırım tavsiyesi değildir.
  • hissede teknik açıdan bir sıkıntı göremedim düşen kırılımı olmuş ayrıca büyük formasyonda büyük oranda tamamlanmış güzel bir bilançoyla gitme potansiyeli var portföylerde ambalaj/kağıt sektöründen bir hisse olması her zaman iyidir yATIRIM TAvsiyesi değildir.
  • gedza formasyonumuz hazır dirence takılmış. Yukarı kırdımı hedefeeee.. Önemli Not´ Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.
  • GEDZA Yükselen kanal hareti.. kanal üzridenki kapanışlar.. başka rakamalrı gündeme geitecek.. takipte.