ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

TLMAN Hisse TradingView Analizleri

Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • TLMAN grafiğine baktığımızda 93.50 üstünde kapanışların olması halinde potansiyel hedefler 115.00 – 130.00 Hisse Bilanço Kategorisi : Mükemmel Endeks Durumu : XU100 8.000 üstünde kalmalı / 8.000 altı kapanışlar hisse tekniğini bozabilir. ————————————————————————————————————— Sizler için hazırlanan bu analize bir beğeni ile teşekkür edebilirsiniz. Yeni oluşacak hareketlere göre grafik güncellenecektir. Fikirlerinizi ve sorularınızı yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Bol şanslar. Önemli Not… -Tüm girişler önceden belirlenmiş kriterlere ve sinyallere göre yapılmaktadır. Yatırımcı olarak bu kendi giriş kriterlerinizi stratejilerinizi sinyal protokollerinizi belirlemelisiniz. -Fiyat alanda olduğu için belirli bir yöne gidecek anlamı çıkarmamak gerekir. Her analizinin doğru sonuçlanmayacağı ve işleme dönüşmeyeceği gerçeği unutulmamalıdır. -Analizler sizin […]
  • üçlü dip formasyonu . fiyat 79,45. stop 74,45 kar al 91,40. Basit bakmak bazen kazandırır. Yatırım tavsiyesi değildir sadece kendime nottur.
  • Bayrak oluşumu içinde hareketlerine devam ediyor geçen hafta endeks tarafında yaşanan satışlarla formasyon desteğine kadar çekildi bayrağın zirvesi olan 93,35 sağlam geçilirse formasyon aktif olacaktır, her şey yolunda giderse orta vadede formasyon hedefi grafikte.. yatırım tavsiyesi değildir.
  • ilk hedef bölgeden tepkisini aldı düzeltmeyi bitirmiş olabilir fakat endeksi ve genel durumu da göz önüne alarak takibe deger. sayımlar fikir amaclıdır ve kendime nottur ytd.
  • hisse senedi için hedefler grafik üzerinde işaretlendi işleme giriş için kırılım noktasını geçmesi gerek al sat tut tavsiyesi değildir
  • Arkadaşlar borsa bozdu, bozdu, yine bozdu, daha da bozmaz dedim ama yine bozdu. Daha da bozmazsa TLMAN üçlü dip dersi veriyor. İkili dibi bilirim, siz hiç üçlü dipten kalkan hisse gördünüz mü? Lütfen kızmayın, biraz moral lazım.
  • TLMAN onbeş dakikalık periyotlar ile destek ve direnç noktalarını grafik yardımıyla çizdim. MACD indikatörü kısa vadede negatif yönlü bir seyir ilerlemekte ve sahte al sinyalleri vermektedir. İlerleyen zaman dilimleri için destek ve direnç noktalarını çizdim. Bu çizim yalnızca kısa vadede takip edilmelidir. Yatırım tavsiyesi değildir.
  • Arkadaşlar portföyüme yeni eklediğim şirket TLMAN oldu. Hayırlı olsun. Yeni hissemizin 77 lere düşme riski olduğu ve aslında mükemmel alım yerinin orası olduğunu bir kenara not edelim. Temel analize baktığımızda sermayesinin 10 katı kar eden bir şirket olduğunu görüyoruz. Harika bir tablo bence. Grafiği lütfen eğitim videolarımdaki katkılara dayanarak inceleyin. Maliyetim 86.70
  • Detaylar grafik üzerindedir.Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi içermemektedir.
  • Bakalım takanın yelkenleri ne kadar dayanıklı… Yatırım tavsiyesi değildir. Şahsi fikirlerimden ibarettir.