2021 Güncel Temettü Tablosu

Borsa İstanbul’daki şirketlerin 2021 güncel temettü tarihlerine, pay başına net ve brüt getirilerine, temettü verimine temettü dağıtma oranına ve temettü tarihlerine alt taraftaki listeden temettü hesaplaması yapmadan ulaşabilirsiniz.

17.06.2021 ile 03.12.2021 TEMETTÜ TABLOSU

BİST KoduBrüt Nakit Temettü
(Bin TL)
Nakit Temettü Dağıtma OranıPay Başına Brüt Pay Başına NetTemettü Verim OranıÖdeme Tarihi
LUKSK1.50024%0,15000,12750,27%23.06.2021
KRVGD25.00020%0,13330,11330,85%25.06.2021
VESBE266.66620%1,40351,19302,62%30.06.2021
SOKM79.56529%0,13000,11051,14%01.07.2021
TTKOM624.17820%0,17830,15162,33%01.07.2021
BAKAB15.00049%0,41670,35421,96%06.07.2021
OSMEN1.5003%0,07340,06240,26%28.07.2021
VESBE266.66620%1,40351,19302,62%30.07.2021
MAVI30.347662%0,61110,51951,43%30.07.2021
VESTL786.91144%2,34581,99397,75%30.07.2021
TCELL861.92820%0,39180,33302,65%30.07.2021
TBORG103.22620%0,32010,27211,78%24.08.2021
KONTR6.90629%0,18150,15420,26%27.08.2021
AKGRT104.04024%0,34000,28903,55%06.09.2021
LKMNH4.00016%0,11110,09440,99%20.09.2021
LUKSK1.50024%0,15000,12750,27%22.09.2021
AVISA80.00028%0,44440,37782,42%28.09.2021
VESTL786.91144%2,34581,99397,75%30.09.2021
ADEL15.001783%0,63500,53982,40%30.09.2021
TTKOM624.17820%0,17830,15162,33%01.10.2021
YATAS42.51825%0,28380,24131,72%06.10.2021
YKSLN4.29934%3,44000,02920,61%07.10.2021
BIZIM19.24250%0,32070,27262,34%08.10.2021
PKART6.47688%0,28470,24201,97%15.10.2021
EGPRO35.94324%0,44380,37731,45%18.10.2021
OSMEN1.5003%0,07340,06240,26%25.10.2021
TCELL861.92820%0,39180,33302,65%27.10.2021
ALCAR12.42020%1,15000,97800,36%15.11.2021
BIMAS1.214.40047%2,00001,70002,99%17.11.2021
ASELS400.0009%0,17540,14911,18%19.11.2021
LKMNH4.00016%0,11110,09440,99%22.11.2021
VESTL786.91144%2,34581,99397,75%30.11.2021
DOAS300.00029%1,36401,15905,05%30.11.2021
PAGYO3.69713%0,04300,04302,13%01.12.2021
PAGYO3.69713%0,04300,04300,62%02.12.2021
PAGYO3.69713%0,04300,04300,62%03.12.2021
Güncellenme Tarihi 17.06.2021
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments