BFREN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ BFREN için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BFREN Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BFREN Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BFREN Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1975 yılında kurulan Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının duyduğu otomobil ve hafif ticari araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretim faaliyetleri ile iştigal etmektedir. Etkili bir üretim ve satış ağına sahip olan Bosch, Türkiye pazarındaki gücünü her geçen gün daha da arttırmaktadır. Otomotiv teknolojileri gelişiminde sayısız hizmet veren Bosch, bu başarısını üstün teknoloji ve kalitesini sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ve rekabetçi fiyat politikaları ile birleştirerek sürdürmektedir.
Faaliyet Alanları
Servo Frenler
Fren ana merkezleri
Fren destek sistemleri

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Süleyman Soy
Süleyman Soy
Ekim 30, 2021 12:52 am

her yükselişte satcam diyom bir yıldır çektiğim çile kalmadi seni gerçekten satcam ak kağıdı ama benim istediğim fiyattan çektiğim çilenin sefasini sürmeden olmaz… Ytd