CMBTN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ CMBTN için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


CMBTN Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; CMBTN Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ CMBTN Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Hakkında Özet Bilgi

Çimbeton, 1985 yılında bağlı bulunduğu grup şirketi Çimentaş tarafından kurulmuş olup, 1986 yılında hazır beton üretimine başlamıştır.
Çimentaş şirketler topluluğu; çimento, hazır beton ve agrega ürünlerinde dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Cementır Holding’ e bağlı gruptur.

Hazır beton sektöründeki 35 yıllık deneyimi, çevreci ve sürdülebilir hazır beton teknolojilerine yapmakta olduğu yatırımlar ile geleceğe güvenle bakan Çimbeton, dinamik ve güçlü ekibi ile müşterilerine ihtiyacı olan çözümler sunarak inşaat maliyetlerine olumlu katkı sunmayı hedefler.

Çimbeton, hazır beton üretim ve teslim süreçlerine günümüz teknojisini entegre etmekte, sürekli yenilenen modern dağıtım filosu ile müşterilerinin gereksinimlerini hızlı ve en doğru koşullarda karşılayarak sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir.

Türkiye’nin ilk tam kapalı hazır beton tesisini kurarak, çevre bilinci konusunda sektörüne öncülük eden Çimbeton, çevre ile ilgili mevzuat şartlarını yerine getirmeyi ve kullanmayı temel performans hedefleri arasında tutar. Yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimi, Çimbeton’un tüketiciler için güçlü bir çözüm ortağı olmasını sağlamaktadır.

Çimbeton, Ege, Marmara ve Doğu Anadolu Bölgelerinde 18 hazır beton tesisi ve yıllık 3.600.000 m³ hazır beton kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Polat
Polat
Kasım 1, 2021 1:51 am

100 den almistin suan 212 de ve dususte ama beklemedeyim biraz elimde tutucam yukselicek biliyorum yine de ytd.