DOGE Dogecoin Yorum Analiz ve Videoları

❗ DOGE Dogecoin, kripto paranızın içerik akış türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

DOGE Dogecoin Coin fiyat bilgisi, 24 saatlik fiyat değişimi miktarı ve yüzdesi, market büyüklüğü, yapılan son işlemin büyüklüğü ve en son hangi markette işlem yapıldığını takip edebilirsiniz. Veriler sürekli olarak güncellenmektedir güncelleme durursa sayfayı yenileye biliriniz.

Bilgilendirme

DOGE Dogecoin Yorum Analiz ve Videoları; DOGE Dogecoin kripto para hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; DOGE Dogecoin kripto para yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

guest
7 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
bilirkisi
bilirkisi
Kasım 12, 2021 1:12 am

20 kurusken al-sat yapıyordum dogecoini meğer sattığım geleceğimiş… bekleseydim keşke… 2x yaptığında elimiz titriyordu heycandan :dDD

videolarim
videolarim
Kasım 11, 2021 2:50 pm

ilerisi açık görünüyor bakalım ytd.

Recep baba
Recep baba
Ekim 19, 2021 1:02 am

Bu köpekoğluna hic gubenmiyom tam kooek oglu kopek bir tane manipule isi var tesla mesla midir nrdir elon musk haini tweet atiyor ayarlariyla oyniyor olan bize oluyor nacizane tavsiyem bunlarin oyununa gekmeyin toolanmis 5 li parayla derdi olmayan adamlar ustumuzden bahis yapiyor gibime geliyorum kanmayin bunlara ytd

kormancero
kormancero
Mart 7, 2021 1:34 am

at izi it izine karıştı deh ulan