DURDO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ DURDO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

➡️ Beni Oku

DURDO Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; DURDO Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ DURDO Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Hakkında Bilgi

Türkiye karton ambalaj sektörünün en eski ve tecrübeli iki firması Duran Ofset ve Doğan Matbaacılık’ın 2005 yılında birleşmesi sonucu Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. son derece güçlü bir yapı ile oluşmuştur.

Duran Ofset, 1953 yılında Ali Duran Matbaası adı ile kurulmuştur. Zamanla yenilikçi ve çeşitli ürün profili ile ambalaj sektöründe tanınan firma, 1975 yılında Anonim Şirket haline dönüşerek 1991 yılında halka açılmıştır.

Doğan Matbaacılık, 1934 yılında Acemyan Ailesi tarafından kurulmuştur. Doğan Matbaacılık 70 yılı aşan tecrübesi ile uluslararası müşterilerine her zaman en kaliteli çözümleri sunmuştur.

Bu iki firma 2005 yılında sektördeki lider karton ambalaj üreticisi olmak amacıyla tecrübe ve bilgilerini birleştirme kararı almış ve uygulamışlardır.

Duran Doğan’ın müşteri profili, kendi konularında kaliteli ürünleri ile öne çıkmış, ambalaj konusunda da son derece seçici firmalardan oluşmaktadır. Şirket içi iletişim ve müşterilerle olan ilişkiler tüm dünyada kabul edilmiş SAP kurumsal kaynak planlama yazılımıyla gerçekleşmektedir. OMP planlama yazılımı kullanarak üretim sahasındaki tüm makineler eş zamanlı olarak takip edilmektedir. Bu yazılım sayesinde siparişlerin üretimi en verimli ve kısa terminle otomatik olarak planlanmaktadır.

18.000 m2 kapalı alanda kurulu Duran Doğan’ın tesislerinde endüstriyel tasarımlardan, hijyen şartlarında üretim prosesine kadar müşterinin tüm taleplerinin karşılanacağı bir ortam yaratılmıştır. Üretim ISO 9001, ISO 14001 , BRC/IOP ve GMP sistemlerine uygun yapılmakta ve kapalı alanların tamamı 24 saat sabit nem ve ısı değerlerinde tutulmaktadır. Hâlihazırda 250 kalifiye eleman çalışmaktadır.

25.000 ton kaliteli karton işleme kapasitesinin % 60’ı hepimizin yakından tanıdığı uluslararası önemli markalara ihraç edilmektedir. Duran Doğan’ın ürettiği bir karton ambalaj, dünyanın herhangi yerindeki bir markette, duty free’de, alışveriş merkezinde mutlaka karşınıza çıkmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments