ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

GEREL Hisse Yorum Analiz ve Videoları


GEREL Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GEREL Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. hisse senedi yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GEREL Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Sanayileşme ile birlikte enerji talebinin artması, mevcut enerji tesislerinin rehabilitasyonu, AB uyum yasalarının getirdiği standardizasyonlar, yeni yatırımlar, enerji iletim sistemleri ve bu sistemlerin güven ve dayanıklılığını sağlayacak teknik malzemelere duyulan ihtiyacı da artırmaktadır.
Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.
Bu sektördeki üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret olarak başlamıştır. 1985 yılından itibaren GERSAN A.Ş. olarak devam ederek 35 yılı aşan bir deneyime sahip olmuştur.
GERSAN A.Ş. üretime başladığı günden bu yana işinde uzman teknik ve akademik personeliyle ürünlerin üretimlerinden kullanımına kadar olan aşamasında her türlü teknik hizmet ve çözümleri müşterisine sunmaktadır. Bu anlamda GERSAN A.Ş. tam anlamıyla bir “AR-GE” firması olup müşterilerine geleceğin ürünlerini sunar.
Firmamız bünyesinde bulunan modern test laboratuarında, IEC/TS EN 61439 standardında adi geçen bazı tip testleri hassas cihazlar ile yapılmaktadır.
Uluslararası belgelere dayandırdığımız üretimlerimiz, GOST, IEC, BS, TSE, EN, ISO, CE sertifikalarımız ile Vietnam’dan Şili’ye, Arjantin’den Sri Lanka’ya, Cezayir’den Rusya’ya, Fas’tan Türki Cumhuriyetlere, Arnavutluk’tan Dubai’ye ve Katar’a, çeşitli ülkelerde gerçekleşen projelerde ülkemizin gurur kaynağı olmaktadır.
Kalite politikamız, müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde sunmak, zamanında teslim etmek, hizmetin ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır. Hedefimiz kaliteli ve iyi malzemeyi sürekli olarak üretmektir. Temel hedefimiz, konumuzda bir dünya markası olmaktır.
Ürünlerimiz patentlidir. Gersan A.Ş., halka açık olan, BIST’e kote olmuş bir şirkettir.

Detaylı ve güncel bilgi için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 15, 2021 12:36 pm

GEREL,Yüksel Kardeş, 13.12.2021 tarihinde Gersan Elektrik Tic. Ve San. A.Ş. payları ile ilgili olarak 5,90 – 6,10 TL fiyat aralığından  1.548.787 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafça gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Gersan Elektrik Tic. Ve San. A.Ş. sermayesindeki payları/oy hakları 13.12.2021 tarihi itibariyle % 19,30 sınırına ulaşmıştır.

Dayi
Dayi
Kasım 3, 2021 8:25 pm

Cok durdun dinlendin az yukselme zamanin yarin bence bir patlama yapacaksin kocum inaniyorum ytd…

Hasan Balık
Hasan Balık
Kasım 3, 2021 7:49 pm

Cok dinlendin asagilarda vieaz yukarilara cik be evlat guldur yuzumuzu evlat ytd

diablodoblo
diablodoblo
Ocak 2, 2021 4:46 pm

Yeteri kadar dinlendin yeter artık da