ISFIN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İSFİN içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ISFIN İş Finansal Kiralama A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ISFIN İş Finansal Kiralama A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ISFIN İş Finansal Kiralama A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

İş Leasing 1988 yılında Dünya Bankası kuruluşu IFC, Türkiye İş Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Sınai Yatırım Bankası ve Societe Generale ortaklığı ile kurulmuştur. Türkiye İş Bankası, 1995 yılında yabancı ortaklarının tüm hisselerini devralarak şirketin faaliyetlerine daha da hız vermiştir. İş Bankası’nın yurt çapına yayılmış yaygın şubeleri sayesinde İş Leasing kısa sürede, gelişmekte olan Türkiye Leasing Sektörünün önde gelen şirketlerinden biri konumuna gelmiştir. 2000 yılının Mart ayında hisselerinin bir kısmı halka arz edilmiştir.

Kuruluşundan bugüne sürekli gelişen ve iş hacmini artıran İş Leasing, birçok büyük projeye imza atmıştır. İş Leasing yatırım projelerini hızlı, doğru ve verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen her yatırımcının güçlü iş ortağı olarak yanında yer almaya devam edecektir.
A grubu paya sahip hissedarların Şirket Yönetim Kurulu üyelerini belirleme imtiyazı bulunmaktadır. Bu imtiyaz nedeniyle Şirket Yönetim Kurulu üyeleri A grubu paya sahip hissedarların göstereceği adaylar arasından seçilmektedir.
Güncel Bilgiler ve Resmi Sayfa için Tıklayın

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Aslan amca
Aslan amca
Kasım 3, 2021 9:11 pm

Lanet hisse bitirdi bizi hep dususte bune dir ya almayin bence ytd

Sasal
Sasal
Ocak 30, 2021 12:46 pm

Her hisse gördüğü yeri unutmaz atasözünü söyleyen ataları mahcup ettin

Yılmaz
Yılmaz
Aralık 28, 2020 3:05 pm

Lanet hisse hiç bulaşmayın