ISGYO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İSGYO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, Youtube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Güçlü portföyü ve mali yapısıyla sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan İş GYO, çeşitlendirilmiş ve dengeli portföy yapısıyla yatırımcılarına en uygun risk-getiri dengesini sağlama hedefine odaklıdır.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (İş GYO), güçlü portföyü ve mali yapısıyla sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir.
Gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapan İş GYO, Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemelerine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
İş GYO, İş Gayrimenkul Yatırım ve Proje Değerlendirme A.Ş.’nin, Merkez Gayrimenkul Yatırım ve Proje Değerlendirme A.Ş.’yi 6 Ağustos 1999 tarihinde devralarak gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmesiyle kurulmuştur.
Kurulduğu günden bu yana sağlıklı bir büyüme süreci izleyen İş GYO, üyesi olduğu İş Bankası Grubu’nun köklü kurumsal ilkeleri ve mali gücüyle desteklediği piyasa itibarını, sektörel vizyonu ve seçkin projeleriyle pekiştirmektedir.
Nitelikli portföyünden sağladığı sürdürülebilir kira gelirleri, güçlü özkaynakları ve fonlama imkanlarıyla yeni yatırımlarını kesintisiz hayata geçiren İş GYO, büyüme ivmesini artırarak sektördeki konumunu ileri taşımayı hedeflemektedir.
Detaylı ve güncel bilgiye kuruluşun resmi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Şubat 1, 2022 12:28 pm

İş GYO 2021 yılı 12 aylık konsolide olmayan net dönem karı 1.329.919.890 TL (Önceki 266.502.003 TL )

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 23, 2021 11:37 pm

ISGYO, Yönetim Kurulunun 22 Aralık 2021 tarihinde yapılan toplantısında, Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-18.1 sayılı “Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği” ve Şirket Ana Sözleşmesi uyarınca; 
– Şirketin 2.000.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanının, 2022-2026 yılları için geçerli olmak üzere 7.000.000.000 TL’ye yükseltilmesine ve Şirket Ana Sözleşmesinin “Sermaye ve Pay Senetleri” başlıklı 7. maddesinin ekli tadil tasarısına uygun olarak tadili kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu ve ilgili Bakanlık’tan gerekli izinlerin alınmasına, 
– Söz konusu izinlerin alınmasını müteakip, yeni kayıtlı sermaye tavanı ile Şirket Ana Sözleşmesinin tadil edilen “Sermaye ve Pay Senetleri” başlıklı 7. maddesinin yapılacak ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar verilmiştir.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:03 pm

ISGYO,ISCTR, 16.12.2021 tarihinde İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,88 – 2,91 TL fiyat aralığından 2.000.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi Ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki payları %51,34 sınırına ulaşmıştır. 
Yönetim kontrolüne sahip olduğu Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş ve İş Portföy Yönetimi A.Ş.’nin şirkette sahip olduğu toplam %13,38 oranındaki paylar da Ortaklığın kontrolü altındadır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 15, 2021 12:37 pm

ISGYO,ISCTR, 14.12.2021 tarihinde İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,65-2,67 TL fiyat aralığından 4.000.000  TL toplam nominal tutarlı alış işlemi Ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.  sermayesindeki payları %50,93 sınırına ulaşmıştır. 
Yönetim kontrolüne sahip olduğu Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş ve İş  Portföy Yönetimi A.Ş.’nin şirkette sahip olduğu toplam %13,38 oranındaki paylar da Ortaklığın kontrolü altındadır.

Last edited 9 ay önce by KAP Bildirim
Esra
Esra
Kasım 3, 2021 9:13 pm

4-5 tl olmasi muhtemelen bunun icin beklemedeyim devam bu yolda ytd