KTSKR Hisse Yorum Analiz ve Videolar

Kütahya Şeker Fabrikası AS KTSKR Hisse Yorum Analiz ve Videolar


  • Kütahya Şeker Fabrikası AS KTSKR hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki kayan menüyü kullanın.
  • Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
  • İçerikler;Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan insan denetimi olmadan otomatik çekilmektedir.
  • Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 8, 2021 1:30 pm

KTSKR,Torunlar Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 06.12.2021 tarihinde Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.’nin payları ile ilgili olarak ortalama  32,75 TL fiyattan 238.120 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafça gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.’nin  sermayesindeki payları/oy hakları 06.12.2021 tarihi itibariyle % 38,66 seviyesine gerilemiştir. Satışa konu hisseler, Şirketçe halka arzdan sonra  
piyasadan alınan 238.120 TL toplam nominal değerli hissenin tamamıdır. Bu işlemle birlikte, halka arz sonrası piyasadan alınan 238.120 TL  nominal değerli hisselerin tamamı satılmıştır. Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.’nin pay halka arzına ilişkin İzahname’nin 27.3.c maddesi ile Şirket,  Pay Tebliği’nin 8’inci maddesinin emredici hükmü uyarınca; halka arz edilen payların borsada işlem görmesinden itibaren bir yıl süreyle,  Şirket’te sahip olduğu payları, halka arz fiyatının altındaki bir fiyattan borsada satmayacağı, söz konusu payların halka arz fiyatının altında  borsada satılması sonucunu doğuracak şekilde herhangi bir işleme tabi tutulmayacağı ve borsa dışında yapılacak satışlarda da satışa konu  payları alanların bu sınırlamaya tabi olacağı ve satmama taahhüdü ile ilgili olarak SPK’na, SPK’nın İzahname ve İhraç Belgesi Tebliği, Pay  Tebliği ve Satış Tebliği ile diğer ilgili sermaye piyasası mevzuatında bulunan ilgili hükümlere uygun olarak hareket edeceğini taahhüt etmiştir.

Hüsnü can
Hüsnü can
Kasım 3, 2021 9:33 pm

Sekercimisin be mubarekkk devam et bu yolda… 🙂