KUYAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ KUYAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KUYAS Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KUYAS Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KUYAS Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Sektörün önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan KUYAŞ / Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., Türkiye’nin %100’ü halka açık ilk gayrimenkul şirketi olma özelliği taşımaktadır. Çeyrek asırdır olduğu gibi bugün de sağlam ve fonksiyonel yapılar inşa etmekte ve sektörün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır. KUYAŞ; ürettiği projelerle ülkesine değer katmaya, ekonomiye yön vermeye ve sınırsız vizyonuyla Türkiye’nin lider Gayrimenkul Yatırım Şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 7, 2021 1:16 pm

KUYAS, Şirket tarafından Bakırköy 13. İcra Müdürlüğü’nün 2020/3098 sayılı dosyası ile başlatılan icra takibine yönelik olarak açılan menfi tespit davası lehimize sonuclanmistir. Dava sonucunda 5.026.673,91 TL şirket tarafından tahsil edilmiştir. 

Cüneyt
Cüneyt
Kasım 2, 2021 8:21 pm

Kuyumcu piyasasi olsun gerek yukzelmesi umut ettiriyor bu yolda devam ediyorum ben e daha da yukselir ytd diyoeum