MEPET Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ MEPET için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


MEPET Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MEPET Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ MEPET Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Hizmet vermeye başladığı günden bugüne her yıl katlanarak büyüyen MEPET Metro Petrol akaryakıt istasyonlarıyla enerji sektöründe, yol dinlenme tesisleriyle hizmet ve turizm sektöründe faaliyetlerini sürdürürken, bu yapısıyla sektöründe örnek ve eşsiz bir model oluşturmuştur. Faaliyet alanlarına göre operasyonlarını iki grupta yöneten MEPET Metro Petrol otobüs yolcuları, özel araç yolcuları, uzun yol şoförleri kısacası karayolu yolculuğu yapan herkes için dinlenme tesisi olarak 26 noktadaki farklı 128 işletmesiyle hizmet vermekte ve tesislerinde müşterileri için farklı alternatifler sunmaktadır. Diğer bir faaliyet alanı olan enerji konusunda ise karayolları üzerinde sahibi veya işletmecisi olduğu 24 akaryakıt istasyonunda akaryakıt ve petrol ürünlerinin satışını sağlamaktadır. Her yıl bünyesine yeni tesisler ve istasyonlar katmayı hedefleyen MEPET Metro Petrol 2015 yılında hizmet noktalarında 32 milyon müşteriyi ağırlamıştır.

2011’de hisse senetlerini halka arz eden MEPET kurumsal yönetim ilkelerinin tüm gerekliliklerini şeffaf bir şekilde yönetim politikasına entegre etmiştir. Dinlenme tesisleri ile Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip olan MEPET akaryakıt istasyonları ile birlikte Silivri, Çorlu, Akçaköy, Mersin, Edirne, Bolu- Yeniköy, Bolu-Köroğlu, Bolu-Dörtdivan, Bolu-Paşaköy, Çorum Osmancık ve Çorum Sungurlu, Yozgat, Samsun, Çarşamba, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Manisa, Susurluk ve Denizli şehirlerinde bulunmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments