PARSN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ PARSN için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


PARSN Parsan Makina Parcalari Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; PARSN Parsan Makina Parcalari Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ PARSN Parsan Makina Parcalari Sanayi A.Ş. Hakkında Bilgi

PARSAN, İstanbul Pendik (120.000 m² toplam/28.000 m² kapalı alan) ve Kocaeli Dilovası (300.000 m² toplam/66.000 m² kapalı alan) olmak üzere iki ayrı tesiste yerleşik, kurulduğu 1968 yılından itibaren üretim yapmaya devam etmektedir.

PARSAN; kalıphane, dövmehane, ısıl işlem ve özel talaşlı imalat tesisleri ve montaj hatlarını da kapsayan, 1 kg – 400 kg ağırlığında çeşitli boy ve şekillerde dövme parça üreten entegre bir çelik dövme ve işleme fabrikasıdır.

Otomotiv sektöründe şasi parçaları kapsamında, flanşlı/flanşsız arka aks milleri, aksön, dingil, fren kam milleri ve çeşitli kollar ile motor parçaları kapsamında, krank milleri, kam milleri, çelik piston, biyel kolu, ray (common rail) gibi birçok dövme ve işlenmiş parçayı Avrupa’nın önde gelen hafif ve ağır ticari araç orijinal ekipman üreticileri (OEM) için üretmektedir.
Havacılık sektöründe ihtiyaç duyulan alüminyum, titanyum, paslanmaz çelik ve inkonel malzemeden dövme parçalar, madencilik, tarım ve iş makinaları üreticilerine yönelik olmak üzere çeşitli aks ve aksönler, kazıcı tırnakları, vinç ve makina parçaları ile kırıcılar da üretim yelpazesi içerisindedir.

PARSAN Dilovası tesisinde 66 bin m2 kapalı alanda; 12.800 tonluk tam otomatik ağır iş dövme hattı, 5000 tonluk tam otomatik aks mili dövme hattı, 2500 tonluk Türkiye’nin ilk otomatik transfer dövme hattı, ısıl işlem fırınları, kalıp atölyesi ve işleme atölyeleri ile müşteri istekleri doğrultusunda üretime devam etmektedir.
IATF 16949:2016, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 ve ISO/IEC 27001:2013 uluslararası standartları ile belgelendirilen PARSAN, yüksek verimli ve dinamik üretim yöntemleri kullanması sebebiyle, üstün nitelikli ürünlerini dünya pazarlarına rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır.

PARSAN’ ın üretiminin yaklaşık % 85 oranındaki payı Almanya,İtalya,Norveç.İsveç, Rusya, Brezilya, İspanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Hollanda,Güney Afrika Cumhuriyeti ve Mısır’a ihraç edilmektedir.

PARSAN’ ın uçak sanayi için dövme parçaları üretimi, ulaşmış olduğu teknolojik seviyeyi ve güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamaktadır.

PARSAN, müşterilerinin talep ve beklentilerini tamamen karşılayacak, hatta ötesine geçecek yeterli kaynaklara sahip olduğu inancıyla, sürekli iyileştirme kültürü ve dünya pazarlarından daha yüksek oranda yeni iş alma heves ve istekliliğiyle, geleceğe büyük umut ve güvenle bakmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kerim
Kerim
Kasım 2, 2021 9:17 pm

Makina paralari gibi para basacagiz yukselise kutlu yuruyuse devam aslanim benim sirket gibi sirket beer yurru be ytd