TUREX Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

TUREX Hisse Yorum Analiz ve Videolar


TUREX Turex Turizm A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TUREX Turex Turizm A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TUREX Turex Turizm A.Ş. Hakkında Bilgi

Turex Turizm A.Ş. kurulduğu 2002 yılından bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.
 
Turex aynı zamanda, toplu taşımacılık (Özel Halk Otobüsü) alanında da, Türkiye’de belediyelerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, hizmet ağına yeni alanlar katmaktadır.
 
Turex, operasyonel filo kiralama alanında, araç tedarik ve kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara, stratejik çözümler sunabilmek amacıyla; danışmanlık ve finansal hizmetler sunmaktadır.
 
Turex kendi imkânları, altyapısı ve sayısı binlere varan son model araç filosuyla “Kalite” prensibinden ödün vermemektedir.
 
Turex Tur Seyahat Organizasyon A.Ş.
2011 yılı içinde Myturex’i kurarak, turizm alanına yatırım yapan şirketimiz, turizmin tüm ürünleriyle alanında lider bir marka yaratma hedefindedir.
Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, “www.biletika.com” web portalı ile tüm Türkiye’de online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.
 
Myturex 444 789 0 numaralı çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve profesyonel satış ekibi ile “Kaliteli Turizm” prensibine ulaşmayı hedeflemektedir.
 
Bizim görevimiz sizleri, işyerinizden evinize, evinizden işyerinize, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en hızlı ulaştırabilmektedir.
 
Bunun için Turex hizmet verdiği tüm kuruluşların personelinin huzur, mutluluk ve güvenliğini kendisine ilke edinmiştir.
 
Turex, her zaman ön planda tuttuğu “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışı ile müşterilerinin öncelikle güven duyduğu bir hizmet ortağıdır. Biz Turex olarak şirket organizasyonumuza duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak, sizlerin hizmet ortağı olmak istiyoruz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
veysel
veysel
Ekim 22, 2021 10:23 am

dunku akd atacaknkimse varmi

CHA
CHA
Ekim 22, 2021 11:59 am
Reply to  veysel

Buyur hocam dünün AKD si

IMG_20211022_115650_773.jpg
kamsungyang
kamsungyang
Haziran 23, 2021 6:55 pm

Did you mean durex?