UNLU Hisse Yorum Analiz ve Videolar

UNLU Hisse Yorum Analiz ve Videolar


Unlu Yatirim Holding AS hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz
İçerikler; Unlu Yatirim Holding AS hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:09 am

UNLU Ünlü Yatırım Holding bağlı ortaklığı İstanbul Varlık Yönetim, DU Finansal Danışmanlık’ı devralma işlemini tamamladı.Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şöyle denildi:”Grup iştirak yapısının sadeleştirilmesi çerçevesinde; Şirketimiz Ünlü Yatırım Holding A.Ş.’nin %100 oranında bağlı ortaklığı olan İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.’nin, %100 oranında bağlı ortaklığı olan DU Finansal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’yi devir almak suretiyle Türk Ticaret Kanunu ve Kurumlar Vergisi Kanunu hükümleri kapsamında 22.12.2021 tarihli finansal tabloları esas alınarak kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemleri tamamlanmış olup, 22.12.2021 tarihinde tescil ve 27.12.2021 tarihli 10481 sayılı TTSG’de ilan edilmiştir. Devralan Şirket İstanbul Varlık Yönetim A.Ş., DU Finansal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’nin %100 oranında pay sahibi olduğundan birleşme nedeniyle sermaye artırımı ve esas sözleşme değişikliği yapılmamıştır.”