ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. TLMAN Hisse Grafik ve Teknik Analiz

TLMAN Teknik Analiz Al Sat Tut Önerileri

  • Teknik analiz al sat tut önerilerinin periyodunu 1-5-15-30 dakika, 1-2-4 saat, 1 gün, 1 hafta ve 1 ay olarak değiştirip gözlemleyebilirsiniz. Ön ayarlı olarak 15 dakikalık öneri görüntülenmektedir.

TLMAN Hareketli Ortalama Kadran Göstergeleri (Günlük ve 52 Haftalık)


  • İş bu gösterge ilgili hisse için gün içi ve 52 haftalık en düşük ve en yüksek fiyatları ihtiva etmektedir. Göstergenin ucu kırmızı bölgede ise hisse alt bollinger yakınlarında düşük fiyatlardan işlem görmekte, turuncu alanda ise orta bollinger yakınlarında işlem görmekte, yeşil bölgede ise üst bollinger yakınlarına yüksek bir fiyatta alıcı bulmaktadır.

TLMAN Genel Bakış ve Hisse Verileri

  • Hisse senetlerinizin 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaları, 52 haftalık dip ve tepe fiyatları, kar marjı ve 10 günlük ortalama hacim değeri verilerini takip edin.

TLMAN Hisse Grafik ve Teknik Analiz hisse senedi için teknik analizler, TradingView tarafından sağlanmaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece teknik analiz verileri ile yatırım yapmak ciddi zarar etmenize sebebiyet verir.