BEYAZ Hisse Yorum Analiz ve Videolar

BEYAZ Hisse Yorum Analiz ve Videolar

BEYAZ Hisse Yorum Fiyat Analiz içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz.


BEYAZ Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, fiyat analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BEYAZ Hisse Yorum Fiyat Analiz ve Videolar; Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BEYAZ Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Beyaz Filo Kiralama, 1993 yılında Didim Altınkum’da Beyaz Turizm ve Yatçılık Ltd. Şti. ünvanı ile 3 otomobil, 10 motosiklet ve 10 bisiklet ile faaliyetlerine başlamıştır.
Kendi konusunda Borsa İstanbul’da 2012 senesinden bu tarafa işlem gören ilk ve halen tek halka açık şirkettir. Bu yönü ile iş ortakları ve çalışanları tarafından sürdürülebilir gelişimin ve denetimin teminatı olarak görülmektedir.
Bugün itibariyle otomobil müzayedesi ve otomobil perakendeciliği konularında aktif olarak çalışmaktadır.
Opel ve Peugeot markalı araçlarının yetkili satıcılığını uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve güvenilir şekilde sürdürmektedir.
Beyaz Filo Kiralama; otomobil perakendeciliğinde temsil ettiği markalar bazında lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en uygun koşullarda çağdaş ve güncel konumda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.
Filolara araç satışı konusu özel ihtisasımız olup, ülkemizde faaliyet gösteren bütün büyük ve küçük filoların ihtiyaçlarına göre ve talep edilen tüm seçeneklere göre hizmet vermekteyiz.
2008 yılından bu yana otomobil müzayedesi yapmakta olan firmamız, her Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 13:00’de müzayede düzenlenmektedir. Müzayedelerimizde TUV SÜD tarafından bağımsız ekspertizi yapılmış araçları hem fiziken katılım hem de online katılıma imkan sağlayarak satmaktayız.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Beyaz Filo Kiralama, otomotiv konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 5, 2022 1:33 pm

Beyaz Filo, 2021 yılında toplam 8.353 adet sıfır araç satışı yaptı. 
Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:”Dünyada ve ülkemizde yaşanan tedarik sıkıntıları ve ekonomik dalgalanmalara rağmen, yüksek mesleki bilgi, etkin pazarlama çalışmaları ve geçmişe dayalı ilişki yönetimi ile sene başında koymuş olduğumuz satış hedeflerimizi, büyük ölçüde gerçekleştirdik.Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş. olarak, Yetkili Satıcısı olduğumuz 5 markada; 2021 yılında toplam, 8.353 Adet sıfır araç satışı yaptık.Bu satış adeti ışığında, 28 yılı aşkın tecrübemizi, yenilikçi iş yapma anlayışımızla birleştirerek sektörde öncü ve lider konumumuzu, ileriki yıllarda da korumayı hedefliyoruz.” 

Görkem can
Görkem can
Ekim 30, 2021 12:51 am

beyaz kumar hissesi olarak adi cikmistir bakarsin 2 ye e duser bakarsin 30 yi gecer riskli ytd