FLAP Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

FLAP Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • Price action ve fibo kanallarına riayet eden arada bir teknik analize de uyan görüntü ama grafikte bir tuhaflık var bu kadar hacime gerek var mıydı? şimdi hacimsiz çıkış için hazırlık vakti 🙂 en sevdiğimdir… Orta vade beklentim aşırı pahalı bir nokta olacak, ….Yatırım tavsiyesi değildir…
  • Hacme bakara yorum yaparsak, son 2 haftada çanak var. rsi olumlu, hacim güzel, diğer indikatörler iyi. Bakalım uzun vadede neler yapıcak, Haftalık grafik.. Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.
  • #flap 8,61 üstü kapanışlar önem arz etmektedir. 9,24// 10,41 // 13,16 // 15,43 hedefleri mevcuttur. #ytd
  • Şirket Temel analiz olarak,en son bilonçosuna göre fena değil.Kar açıklamış ama esas faaliyet Karı,Yatırım Faaliyetlerinden gelirden düşük kalmış.Genelde bu tarz bilonçoya sahip hisseler yukarı yönlü hareket ediyor.Zaten Teknik olarak da bunu onaylıyor.İzleyip görelim. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL.
  • Kırmızıyı tuzaklasa kimse hop noldu ya diyemez direk yürütebilir de ancak tuzaklasa kuvvevli muhtemel hedeflere daha net bi şekilde gidicektir,. Kendime Notlar.YTD!
  • Hisse flama kırılımını yapmış bulunuyor hedeflerine doğru yol alması beklenir
  • KESİNLİKLE YTD, kendime nottur. FİBO Hedefleri takip edilebilir. Stop yerini belirlemeyi unutma
  • FLAP grafiğine baktığımızda fiyatın flama alanı içinde gezindiğini gösrebilirsiniz. 8.38 üstünde günlük kapanışlarda 10.90 hedef haline gelir. halka açıklığı fazla olan hisselerden biri ————————————————————————————————————— Sizler için hazırlanan bu analize bir beğeni ile teşekkür edebilirsiniz. Yeni oluşacak hareketlere göre grafik güncellenecektir. Fikirlerinizi ve sorularınızı yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Bol şanslar. BİLGİ -Tüm girişler önceden belirlenmiş kriterlere ve sinyallere göre yapılmaktadır. Yatırımcı olarak bu kendi giriş kriterlerinizi stratejilerinizi sinyal protokollerinizi belirlemelisiniz. -Fiyat alanda olduğu için belirli bir yöne gidecek anlamı çıkarmamak gerekir. Her analizinin doğru sonuçlanmayacağı ve işleme dönüşmeyeceği gerçeği unutulmamalıdır. -Analizler sizin işleme girişiniz için sinyal anlamı çıkarılmamalıdır. -Analizleri öncelikle kendiniz inceleyerek […]
  • FLAP ; EYLÜL, EKİM, KASIM, MART, NİSAN, MAYIS ayları şirketlerin, doktorların, sigorta firmalarının, bankaların otellerde kongre yaptıkları aylardır. Flap bist' te bu konuda tek şirket konumunda. 6 aylık dönemde güzel kar açıklayacaktır mutlaka. benimkisi sadece bir fikir. güzel yorumlarınıza ve fikirlerinize her zaman açığım. saygılar. al sat içermez. sadece fikirdir
  • Flap 'ta günlükte Bayrak formasyonu tamamlandı, re-test yapıldı . Şimdi tek olması gereken 12,40 lara doğru roketlemesi. YTD ..