HLGYO Hisse Yorum Analiz ve Videolar


HLGYO Halk Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; HLGYO Halk Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ HLGYO Halk Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak, ülkemiz gayrimenkul piyasasındaki değişim ve ilerlemeye ivme kazandırmak, Türkiye ekonomisi için değer yaratmak, dünya standartlarında projelere imza atmak ve sektörün önde gelen güvenilir firmalarından biri olmak adına 18.10.2010 tarihinde faaliyete geçmiştir. 
 
Öncelikli hedefimiz hissedarlarımız için paylaşılabilir ve büyüyen değerler yaratmaktır.
 
Şubat 2013 tarihinde halk arz olan Şirketimiz, Borsa İstanbul’da “HLGYO” kodu ile işlem görmektedir. 
VİZYONUMUZ
Kurucusundan aldığı güven ve itibar ile GYO sektörünün önde gelen kurumlarından olmak, dürüstlük, şeffaflık ve güven duyulan bir yönetim yapısı oluşturarak paydaşlarının haklarını koruyan ve diğer yatırımcılar tarafından her zaman tercih edilen bir kurum olmak.
MİSYONUMUZ
Kurucusu olan HALKBANK A.Ş.nin misyonuna paralel bir şekilde müşterilerine ve hissedarlarına sürekli katma değer yaratmak, GYO sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve küresel ölçekte saygın bir kurum haline gelmek.

Detaylı ve güncel bilgi için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 31, 2022 5:49 pm

HLGYO…Şirketimizin Bedelli Sermaye Artırımı Başvurusu ve Taslak İzahname Hk. 
“Şirketimiz 2.500.000.000,-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 1.020.000.000,-TL olan çıkarılmış sermayesinin %50 oranında artırılarak tamamı nakit karşılığı olmak üzere 1.530.000.000,-TL’ye çıkarılmasına ilişkin izahnamenin onaylanması için Sermaye Piyasası Kurulu’na gerekli başvuruda bulunulmuştur.”