IHLGM Hisse Yorum Analiz ve Videolar


IHLGM İhlas Gayrımenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; IHLGM İhlas Gayrımenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. hisse senedi yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ IHLGM İhlas Gayrımenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Vizyon
Şirketimizin vizyonu : faaliyet gösterdiğimiz her alanda uluslararası kalite standartların da mal ve hizmet üreten, yurt içi ve yurt dışında tanınan, nitelikli insan gücü ve gelişmiş teknoloji kullanarak her zaman ticari rakiplerinden bir adım önde olmayı başarabilen, kendi insan gücü ve teknolojisini üreten, ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatlarını değerlendirerek sağlıklı bir şekilde büyüyen ve nihayetinde faaliyet gösterdiği sektörlerde saygı duyulan kalıcı bir MARKA şirket olmaktır.
Misyon
Şirketimizin misyonu ; inşaat, enerji ve madencilik sektörlerinde üreteceği mal ve hizmetlerde; yasalar çerçevesinde ve toplumsal ahlaki değerler dışına çıkmadan, insan ve çevreye duyarlı olmak ve müşteri memnuniyetini esas almak kaydıyla faaliyetlerini planlamak ve sürdürmek,  bu amaçla yurtiçi ve yurt dışında ortaya çıkan iş fırsatlarını değerlendirerek, firmamız ve ülkemiz için yüksek katma değer sağlayacak üretimler gerçekleştirmek, ulusal ve uluslararası işbirlikleri fırsatlarını değerlendirmektir.

Detaylı ve güncel bilgi için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Özgür bey
Özgür bey
Kasım 3, 2021 8:57 pm

Gelistirdikleri projeye bak kurus da hala yukselmez bence bu zarar etmeyin hic yyd