KRONT Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ KRONT için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KRONT Kron Telekomunikasyon Hizmetleri A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KRONT Kron Telekomunikasyon Hizmetleri A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KRONT Kron Telekomunikasyon Hizmetleri A.Ş. Hakkında Bilgi

Günümüzde tüm kuruluşların en güncel konusu haline gelmiş bulunan dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan altyapı, işletme ve güvenlik sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren Kron, tüm küresel pazarlarda ürün ve hizmetlerini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Müşterisine yakın olma, onu iyi anlama ve hizmetlerini zamanında sunabilme hedefleri doğrultusunda global dünyadaki lokasyonlarını artıran Kron şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve New Jersey’de yer alan kadroları ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüksek teknoloji şirketi olan Kron, katmansız bir organizasyon yapısı içerisinde, yaratıcılık, çeviklik, verimlilik, sürekli gelişim, işinin sahibi olmak ve başarı değerleri etrafında birleşmiş, cesaret ve samimiyetle yol alan, alanlarında saygın ve yetkin mühendis ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Şirket, dünyada yaşanan yeni nesil teknolojiler geliştirme yarışında, stratejik olarak insanı öncelikli değer olarak belirlemiştir ve özgürlükçü bir ortamda başarılı projelere imza atmaktadır.

Faaliyetlerinde hız, güvenilirlik, esneklik, çeviklik, sürdürülebilirlik ve kalite dengesini mükemmelleştirmeye çalışan Kron, yüksek teknolojiye sahip kaliteli ve güvenilir ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Inovasyondan ödün vermeden, sektör dinamiklerini sürekli ve derinlemesine analiz ederek, iş gücünü sürekli büyüten Kron, global bir teknoloji üreticisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Melike
Melike
Kasım 3, 2021 9:32 pm

Masallah aslanim benim yuruuu be boyle devam et yolumuzdaaa ;))))

kamikazehan
kamikazehan
Mayıs 20, 2021 3:04 am

reşat altın mübarek