CCOLA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

CCOLA Hisse Yorum Analiz ve Videolar


CCOLA Coca-Cola İçecek A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; CCOLA Coca-Cola İçecek A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ CCOLA Coca-Cola İçecek A.Ş. Hakkında Bilgi

Türkiye, Pakistan, Orta Asya ve Orta Doğu’da alkolsüz içeceklerin şişelenmesi ve dağıtımı ile uğraşan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Fanta, Sprite, Cappy, Sen Sun, Powerade, Burn ve Gladiator dahil The Coca-Cola Şirketinin birçok alkolsüz içeceğini şişelemekte ve dağıtımını yapmaktadır. Şirket ayrıca Schweppes Holdings Limited ile imzalanan anlaşma kapsamında Türkiye, Kazakistan ve Ürdün’de Schweppes markası altında içecek satmak ve dağıtımını yapmak üzere münhasır hakka sahiptir. COCA-COLA İÇECEK ANONİM ŞİRKETİ, Türkiye’nin farklı bölgelerinin yanı sıra yurtdışında üretim tesisleri işletmektedir. COCA-COLA İÇECEK ANONİM ŞİRKETİNİN diğerlerinin yanında Türkmenistan Coca-Cola Bottlers Ltd, CC Beverage Limited, the Coca-Cola Beverages Pakistan Ltd ve Azerbaycan’daki Azerbaijan Coca-Cola Bottlers Limited’de de payı vardır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:08 am

CCOLA, tamamına sahip olduğu iştiraki CCI International Holland BV (CCI Hollanda) aracılığı ile LLC Coca-Cola Bottlers Uzbekistan’ın (CCBU) %42,88 hissesini 90,0 milyon ABD doları karşılığında The Coca-Cola Company’den (TCCC) satın aldı. Şirket’ten KAP’a yapılan açıklamaya göre, TCCC, hisse alım sözleşmesi ve hisse devir sözleşmesinin imzalanmasıyla CCBU’daki %42,88 hissesini CCI Hollanda’ya devretti.Bu satın alma işlemi sonucunda, CCI, CCI Hollanda üzerinden, %100,0 hissedarlık ile CCBU’nun dolaylı olarak tek sahibi oldu. %42,88’lik hissenin ticaret sicili kayıt işlemleri devam ediyor. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 8, 2021 1:19 pm

CCOLA, Şirket, önümüzdeki dönemdeki genel kurumsal ihtiyaçlarının finanse edilmesi amacıyla çeşitli uzun vadeli borçlanma araçlarının ihracı  konusunu değerlendirmektedir. Bu kapsamda, Coca-Cola İçecek A.Ş. Yönetim Kurulu, 07 Aralık 2021 tarihinde alınan karar ile 750.000.000  Amerikan Doları (YediYüzElli Milyon Amerikan Doları) ve/veya söz konusu tutarın ihraç tarihindeki Euro ve/veya Türk Lirası para cinsinden muadili  olan tutara kadar, Amerikan Doları, Euro ve/ veya TL cinsinden, 5 yıldan uzun olmak üzere farklı vadelerde ve ihraç tutarı, maliyeti, vadesi,  zamanlaması, satış yeri gibi ihraç esas ve koşulları ihraç tarihindeki piyasa koşullarına göre belirlenecek tahvillerin (“Tahvil”) ihraç edilebilmesi için  Sermaye Piyasası Kurulu’na (“SPK”) başvuruda bulunulması ve SPK’nın ihraç onay tarihinden itibaren 1 yıllık dönem içerisinde bir veya birden fazla  tertipler halinde yurt dışında, halka arz edilerek ve/veya edilmeksizin, ihraç edilmesi ve satılması için şirket yönetimini yetkilendirmiştir. Ayrıca, yurt  dışında yapılması planlanan tahvil ihracına ilişkin olarak 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve Seri VII, N 128.8 sayılı Borçlanma Araçları Tebliği  doğrultusunda Sermaye Piyasası Kurulu’nun ilgili sermaye piyasası araçlarının ihracı ve satışı için onay alınması hakkında müracaat işlemi  07.12.2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:23 pm

CCOLA, 25 Mart 2021 tarihinde duyurulduğu üzere başvurusu yapılan Coca-Cola İçecek A.Ş. Ana Sözleşme değişikliği için ticaret sicili tescil işlemleri tamamlanmış ve tadil edilmiş olan sözleşme Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nde 4 Haziran 2021 tarihinde yayımlanmıştır. 

Gizem
Gizem
Kasım 1, 2021 1:42 am

veremez hiç bir icecek senin tadini
Ne le kola pepsi
İctigim coca kola
koymali paralari ön kola
sen bu yolda şen ola ytd..