İZFAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İZFAŞ için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


IZFAS İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; IZFAS İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ IZFAS İzmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

İzmir fırça sanayi, 1993 yılında Torbalı bölgesinde kurulmuş ve kurulduğu tarihten beri Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.. Uzun bir geçmişe sahip orta öfirmamız, yağlıboya, badana ve temizlik fırçaları alanında yenilikçi bir anlayışla çalışmaktadır. Üretimimiz, tam otomatik makinelerde özenle yapılmakta olup, Türk Standartları Enstitüsü TSEK belgesi ile belgelendirilmiştir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Şubat 1, 2022 12:27 pm

İzmir Fırça’nın icra takibi başlattığı Tekzen Ticaret’in itirazı mahkeme tarafından kabul edildi. 
Şirket’ten konu ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:”05.01.2022 Tarihinde Yaptığımız Açıklama ‘da Belirtildiği Üzere Şirketimizin Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.’den vadesi geçmiş alacağının tahsili için ana para + faiz toplamı 2.665.647,78 TL 05.01.2022 tarihinde Şirketimizce İstanbul 24.İcra Müdürlüğü,2022/259 Esas sayılı dosyası ile icra takibi başlatılmıştır. 
Söz Konusu İcra Takibine 24.01.2022 Tarihinde Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş Tarafından Borç , İşlemiş Faiz ve Ferilerine İtiraz Edilmesi Üzerine İstanbul 24.İcra Dairesinin 2022/259 Esas ve Sayılı 27.01.2022 Tarihli Kararı İle İtirazın Kabulune İİK’nun 62. ve 66. Maddeleri Uyarınca Takibin Durdurulmasına Karar Verilmiştir.Bu Karar Üzerine En Kısa Sürede Şirketimiz Tarafından Arabulucu’ya Başvurulacaktır.”

Faruk
Faruk
Kasım 2, 2021 7:59 pm

Yukselise devam lotlarim guvenli yerde ytd