KRSTL Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ KRSTL için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KRSTL Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KRSTL Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KRSTL Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Meşrubat sanayimizin önde gelen şirketlerinden biri olan Kristal Kola 1994 yılında İhlas Holding A.Ş. bünyesinde faaliyete başlamış olup 20 Mart 2014 tarihinden itibaren gruptan ayrılmıştır. Yurtiçi ve yurt dışı satışları ile tüketicinin beğenisini kazanarak sektördeki yerini almıştır.

Kristal Kola,girişken ve yeniliğe açık kimliği ile Türkiye genelinde iki meşrubat bir dogal kaynak suyu ve bir de doğal maden suyu olmak üzere toplam dört adet üretim tesisine sahiptir.Bugün üretimini Balıkesir,Edremit,Sapanca ve Kırıkkale’deki tesislerinde yapmaktadır.Toplam 108.634 metrekare yüzölçümündeki tesislerinin 16.436 metrekaresi kapalı alan olarak kullanılmaktadır.Üretim kapasitesi,ihracatı,yüksek verimliliği,AR-GE yatırımları ve teknolojik üstünlükleriyle bugün Türk meşrubat sanayinin en güçlü yerli üretim kuruluşlarından biridir.

Kristal Kola,1994 yılından beri sahip olduğu deneyimle;üretim ve satışını bugüne kadar kaliteye önem vererek gerçekleştirmiştir.Ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasını iki ana distribütör şirketi ile yapmaktadır.

Sektörde dünya devleri ile eş zamanlı olarak teknolojiyi ve gelişmeleri takip edip,üretici firma olarak taşıdığı sorumluluğu bilen,kapsamlı ve ayrıntılı araştırmalar yaparak,değişen müşteri istekleri doğrultusuda etkili çözümler üretmektedir.Üretimin her aşamasında ve son üründe yaptığı kalite kontrol testleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.Hedefimiz,ulusal bir firma olarak ülke genelinde bizimle çaılşan tüm müşterilerimize kesintisiz olarak en doğru ürünü en ekonomik şekilde sunmaktadır.

Kristal Kola; İSO 9001:2015 Kalite yönetim sistemi ve İSO 22000:2005 Gıda güvenliği ve yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hüsnü
Hüsnü
Kasım 3, 2021 9:32 pm

Hep duser hep duser biktirdi bizi kristaline aticam en sonunda cakma kola

Tunc
Tunc
Mart 17, 2021 10:27 pm

Lanet olsun böyle hisse senedine sürekli bir hisse dusermi