• YARIM ALTIN
  7.861,00
  % 0,66
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5221
  % 0,73
 • € EURO
  34,9228
  % -0,02
 • £ POUND
  41,5253
  % 0,54
 • ¥ YUAN
  4,4802
  % 0,61
 • РУБ RUBLE
  0,3696
  % 0,61
 • BITCOIN/TL
  2169202,226
  % -0,53
 • BIST 100
  10.391,89
  % 2,23

Sorare ve Ultra Sorare nedir?

Sorare ve Ultra Sorare nedir?

Sorare ve Ultra Sorare nedir?

2019’da piyasaya sürülen Sorare, oyuncuların profesyonel futbolcuların dijital kartlarını satın alabildikleri, satabildikleri ve takas edebildikleri bir fantezi futbol kartı oyunudur.

Ultra Sorare ise sizlere bu serüvende yardımcı ve yol arkadaşı olacak en önemli kaynakların başında gelmektedir.

Sorare’nin arkasındaki teknoloji nedir?

Sorare fantezi futbol kartlarının tümü sınırlı sayıdadır ve gücünü Ethereum kripto para teknolojisinden alır. Sahip olduğunuz kartların her birinde bulunan seri numaraları eşsizdir, ama her şeyden önce bu seri numarası bir token numarasıdır.

Sorare Kartların değerleri neye göre belirlenir?

Her kartın değeri, sadece nadirlik düzeyine göre belirlenmez; belirli sportif kriterlere (yaş, performans, popülerlik, vb.) göre de değişiklik gösterir.

Sahip olduğum Sorare kartları nasıl değerlendiririm?

Sorare kartları satın almak birden çok amaca hizmet edebilir. Bazı oyuncularımız sadece koleksiyon yapar, diğerleri ise iyi bir fiyattan satmak umuduyla işlem platformunda alım satım yapar. En rekabetçi oyuncular ise sitede düzenlenen turnuvalarda bu kartları kullanarak rekabet eder. Maçlar klasik Fantezi Ligi kurallarına göre oynanır: seçilen oyuncular gerçek performanslarına göre puan kazanır.

Sorare Kartları; ödül kartlar ve ETH ödülleri de dahil olmak üzere her turnuvada çeşitli ödüller sunar. Sitede para harcamak istemeyenler için özel bir mod da mevcuttur.

Sorare oynamaya nasıl başlarım?

Sorare, uygulamasına kayıtlı milyonlarca oyuncusuyla çok aktif bir topluluğa sahiptir! Sorare’nin sunduğu sayısız olanağı anlamak için kaydolmanız ve birkaç dakika oynamanız yeterli olur. Oyun ilk başta oldukça kolay görünse de zamanla sizi zorlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle yeni başlayan oyuncular bazı hatalar yapabilir ve zaman kaybedebilir bunların önüne geçmekte Ultra Sorare sizlere yardımcı olacaktır.

Oyunun en başından doğru kararlar vermek için artık Ultra Sorare’ye güvenebilirsiniz! Oyunun kurallarını ve uygulayabileceğiniz temel stratejileri öğrenmenize yardımcı olacak içerikler ve tüm deneyim seviyelerine yönelik konularda tavsiyeler Ultra Sorare ile elinizin altında olacak.

Sorare’de; tuttuğunuz takımı seçmek, kulübünüzü oluşturmak, internetteki iyi fırsatları görmek, doğru oyuncuyu satın almak gibi kararları verirken  Ultra Sorare’nin eşsiz imkanlarından faydalanın.

Ultra Sorare ile deneyiminizi bir üst seviyeye çıkartın.

Sorare’de Pay to Play bir oyun değildir başarılı olmak için sadece para harcamanız yetmez. Tam tersine, etkili keşif ve yatırım stratejilerine sahip olan oyuncular en iyi oyunculardır. En son futbol haberlerini her gün takip eden Düzenli olarak Sorare turnuvalarına katılan oyuncuların başarılı olma olasılığı daha yüksektir.

Bu nedenle, Sorare oynarken deneyimli ve deneyimsiz oyuncular için hazırlanmış makaleleri okumalısınız. Bu makaleler sayesinde Yükselen yıldızları herkesten önce nasıl tespit edebilir ve daha iyi bir menajer olmak için her zaman nasıl doğru kararlar alacağınıza dair ipuçları bulabilirsiniz. Ultra Sorare işte bu noktada sizler için eşsiz bir kaynak olacaktır.

YORUMLAR YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.